Okresní finále ve vybíjené

I letos jsme se zúčastnili soutěže ve vybíjené. V boji o postup do okresního finále proti nám nastoupila ZŠ Sjednocení ze Studénky. Těsným rozdílem se nám podařilo zvítězit a postoupit do turnaje nejlepších škol v okrese Nový Jičín, který se letos uskutečnil v Bílovci. Zde se nám už výsledkově příliš nedařilo, vyhráli jsme pouze jedno utkání ze čtyř a skončili tak na předposledním místě. Ale ke sportování patří i porážky a je třeba uznat, že soupeři byli tentokrát lepší než my. Přesto si naši sportovci zaslouží pochvalu za snahu a vzorné chování v průběhu turnaje.

Školu reprezentovali:

Kateřina Korená, Marie Randýsková, Patrik Brož, Marek Nový, Daniel Mrózek, Adam Stiller, Daniel Vaculík, Denisa Hanzelková, Hana Křiváková, Dominika Smutková, Jakub Glogar, Adam Grosman, Jakub Tomášek

Mgr. Tomáš Hradský