Výtvarná soutěž

Ve čtvrtek 21. 3. 2019 se ve 4. třídě sešli všichni milovníci výtvarné výchovy. Byl první jarní den, tak se téma jejich uměleckých děl samo nabízelo – „Jaro“. Děti zasedly k připraveným stolům a pustily se do práce. Na obrázcích se začaly objevovat krásné jarní motivy – mláďata, rozkvetlé stromy, práce na zahrádkách, ptáci… Děti na svou tvorbu měly omezený čas, ale i tak vytvořily zdařilá díla. Bylo velmi náročné vybrat ta nejlepší. Sladkou odměnou byli oceněni všichni. A bonus navíc, v podobě stupňů vítězů, získaly děti takto:

1. kategorie - 1. ročník

1. místo: Martin Jakl

2. místo: Ema Kováčová, Sofie Augste

3. místo: Kristýna Havelková, Eliška Svátková 

2. kategorie – 2. - 3. ročník

1. místo: Michael Fendrych

2. místo: Stela Pustějovská

3. místo: Karolína Tížková, Linda Vyškovská 

3. kategorie – 4. - 5. ročník

1. místo: Alena Adámková

2. místo: Pavel Šajtar, Lucie Vrobelová

3. místo: Simona Fismolová  

Alena Cibulcová, Zuzana Šrámková