Piškvorkový turnaj

Ve čtvrtek 14. 2. připravil školní parlament odpolední akci pro všechny nadšence PIŠKVOREK. Tradičně se zúčastnili především žáci 1. stupně, ale našlo se i pár odvážlivců ze starších ročníků. Celkově se sešlo asi 30 dětí, včetně parlamenťáků, kteří se zhostili role rozhodčích. Po velkých bojích se na stupně vítězů postavili: 1. místo – David Pastorek, 2. místo – Daniel Mrózek, 3. místo – Jakub Herman (1. stupeň) a u starších se z vítězství radoval Vilém Holaň, na 2. místě byl Josef Kotrla a třetí pozici bral Vojta Klos. Vyhlásili jsme i vítěze skupiny B (poražení) – Pavla Dostalíka a Dominiku Smutkovou. Všichni dostali sladké odměny a odcházeli velmi spokojeni. Příští měsíc připraví školní parlament další turnaj, tentokrát v nějakém sportu, který se v případě dobrého počasí uskuteční na venkovním hřišti.

Mgr. Marcela  Svatošová