Pěvecká soutěž

Středeční odpoledne si zpříjemnili soutěžící prvních až třetích tříd na pěvecké soutěži pro 1. stupeň ZŠ. Soutěž, které se zúčastnilo 15 odvážlivců, se uskutečnila v příjemné a klidné atmosféře. Děti zazpívaly vybrané písně a předvedly své nejlepší výkony. Poslechli jsme si nejen lidové či pohádkové písně, ale také hit ve španělském jazyce. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií – soutěžící prvních tříd a soutěžící druhých a třetích tříd. V první kategorii se na 3. místě umístil Tomáš Pitucha, 2. místo zaujala Eliška Svátková a 1. místo obsadila Jasmine Chudárková. V druhé kategorii se na 3. místě umístila Veronika Havelková, 2. místo obsadila Anna Hadaščoková a 1. místo patřilo Adéle Bartoňové. Všem výhercům gratulujeme.

Děkujeme Vám, děti, za účast a přejeme, abyste i nadále zpívali s radostí a láskou. 

Mgr. Jarmila Malchárková a Mgr. Eva Stachovičová