Návštěva prvňáčků v knihovně

V úterý 6.11.2018 jsme my, prvňáčci ze ZŠ TGM, poprvé navštívili městskou knihovnu v Bílovci. Tématem našeho setkání byly „ POHÁDKY SE SNĚHURKOU“. Napříč nejznámějšími pohádkami Walta Disneye nás provedla známá pohádková postavička Sněhurka. (paní lektorka). Představila nám  jednotlivé pohádky, pro nás byly některé známé, ale i neznámé. Pěkně jsme si o nich popovídali. Došlo také i na poutavé čtení s předvídáním. Po té jsme si prohlédli regály plné knih seřazené barevně podle věku dětí. Paní lektorka byla velmi překvapena, kolik už děti znají písmenek, a jak se jim daří číst. Potom následovalo hledání ztracených trpaslíků, což děti nesmírně bavilo. A co myslíte? „ Ano“, děti všechny schované trpaslíky našly. Z knihovny jsme odcházeli obohaceni o nové zkušenosti a s malým dárečkem pro každého prvňáčka. Byli jsme spokojeni a těšíme se znovu na další podnětná setkání v knihovně.                         

Třídní učitelka Mgr. Andrea Mojžíšová